Chiny Nożyce hydrauliczne do koparek producent

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., LTD

Aktualności

May 31, 2021

Jakie są cechy używania łamacza do cięcia pali betonowych?

Czy wiesz, jakie są funkcje używania łamaczy pali do wykonywania prac związanych z cięciem pala w betonie?Poniżej przedstawimy szczegółowe wprowadzenie:

 

Własność uniwersalna:

Może być napędzany różnymi źródłami energii i jest kompatybilny z koparkami lub układem hydraulicznym w zależności od warunków na placu budowy.

Jest elastyczny w łączeniu wielu maszyn budowlanych o uniwersalnej i ekonomicznej wydajności. Teleskopowe zawiesia łańcuchowe do podnoszenia spełniają wymagania różnych ukształtowań terenu.

Bezpieczeństwo:

Bezdotykowa praca jest włączona i może być stosowana do budowy na złożonym ukształtowaniu terenu.

Długa żywotność:

Wykonany jest z materiału wojskowego przez najwyższej klasy dostawców o niezawodnej jakości, przedłużając jego żywotność.

Przyjazny dla środowiska:

Jego w pełni hydrauliczny napęd powoduje niewielkie hałasy podczas pracy i nie ma wpływu na otaczające środowisko.

Niska cena:

System operacyjny jest łatwy i wygodny.Wymagana jest mniejsza liczba pracowników operacyjnych, aby zaoszczędzić na kosztach pracy i konserwacji maszyn w trakcie budowy. .

Wielofunkcyjny:

Uogólnienie modułów jest realizowane za pomocą naszej maszyny do palowania kwadratowego SP400-B.Można go stosować zarówno do pali okrągłych, jak i kwadratowych, zmieniając kombinację modułów.

Wygoda:

Jest mały do ​​wygodnego transportu.

Wymienna i wymienna kombinacja modułów umożliwia zastosowanie do pali o różnych średnicach.Moduły można łatwo i wygodnie montować i demontować.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jakie są cechy używania łamacza do cięcia pali betonowych?  0

Szczegóły kontaktu